Yüksel Direnişçilerini Serbest Bırakın

Faşizmin KHK saldırısından bugüne kendi iş hakları dışında yüzbinlerce KHK mağduru ve işlerinden atılan tüm işçilere, direnme ve dayanışma bilinci taşıyan Yüksel direnişçilerine selam olsun.

KHK karşısında tekte kalsalar işyerleri önlerinde, sokaklarda KHK mağdurlarına ve topluma seslerini duyurmaya çalışan, hak arayışı ve direnişin ateşini büyütme mücadelesinde gözaltına alınanların tümü kayıtsız şartssız serbest bırakılmalıdır.

En doğal haklarını kullanırken gözaltı yapılan yüksel direnişçileri değil, işkenceciler, katiller, halk düşmanları, kadın ve çocuk tacizcileri, Devletin besleme teröristleri cihatçılar, hırsız ve rüşvetçiler, katliamcılar cezaevlerine.

Haber Merkezi

Next Post

Alpina Dağ Eteklerine Kurulu Bir Kültür Şehri Pietrasanta

Cum Ağu 14 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Ilyas Yer İtalya’daki  diğer  ortaçağ şehirleri gibi Pietrasanta‘da  sehride ortacag dönemin izlerini taşımaktadır. Pietrasanta; ünlü Pissa şehrine 30 kilometre mesafede carrara kireç dağlarının eteklerine kurulmuştur. Bu şehrin özelliği mermer ocaklarının bulunduğu  küçük  alplerin eteklerine kurulmuş bir kültür sanat şehri olmasıdır.  Şehir tıpkı tarihte ortaçağda […]
Translate »