YolculukRadyo yayın hayatına başlıyor!

Bu kadar felaket haberinin yanında seyrek de olsa iyi gelişmeleri duyurmak mutlu ediyor bizi. İnternet üzerinden uzun süredir yayınlarını takip ettiğimiz Gazete Yolculuk, şimdi deyayın hayatını bir üst seviyeye taşıyarak; Yolculuk Radyo ile evlerimize konuk olacak. Bizler de zamanımızın büyük bir kısmını ev hapsinde geçirecek olmamız nedeniyle devrimci yayın yapan bir radyonun yayınlarını keyifle dinleme şansı bulacağız. Gazete Yolculuk’un ana sayfasında radyoyu nasıl dinleyeceğiniz ayrıca belirtilecek. Yarın GazeteYolculuk’u takip etmeyi unutmayın sevgili dostlar. Çünkü Yolculuk Radyo yayın hayatına yarın başlayacağını bildirdi. Biz de Simurg News olarak sizlere duyurmanın keyfini yaşıyoruz.

Levent Kaçar Simurg News Yazı Kurulu Üyesi

YolculukRadyo, yayın hayatına başlıyor. Bundan sonra kulağınız bizde olsun…

Gazete Yolculuk Haber Merkezi

Gerçeğin Devrimci Sesi olma şiarıyla dört yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz yayınlarımızla okuyucularımıza her gün daha yaygın ve daha nitelikli şekilde ulaşmaya gayret ediyoruz. Halkın haber alma hakkını en güçlü şekilde savunmaya gayret ettiğimiz yolculuğumuz boyunca sizlerle pek çok adım attık ve her gün bu adımları daha da ileri taşımak için çaba sarf ettik.

Koronavirüs vakalarının ülkemizde artış gösterdiği ve bir salgın tehdidiyle karşı karşıya olduğumuz, halkımızın geniş kesimlerinin sosyal mesafe amacıyla evlerinde kaldığı bugünlerde uzun süredir hayata geçirmeyi hedeflediğimiz bir projemizi daha sizlere sunmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Bundan böyle, sabah 09.00’dan itibaren, gün boyu haber bültenlerimiz, özel programlarımız ve müzik yayınlarımız ile YolculukRadyo’da bizi dinleyebilirsiniz.

Simurg-News'i sosyal medyadan da takip edebilirsiniz!
Translate »