Uluslararası Nefret Söylemi ve Ayrımcılık Konferansı

Uluslararası Nefret Söylemi ve Ayrımcılık Konferansı

Hrant Dink Vakfı, 2009’dan bu yana ‘Medyada Nefret Söyleminin İzlenmesi’ projesiyle nefret söylemi ve ayrımcılıkla mücadeleye katkı sağlıyor.

Bu sene, 11-12 Aralık, Cuma ve Cumartesi günleri Uluslararası Nefret Söylemi ve Ayrımcılık Konferansı çevrimiçi olarak yapılacak.

Sivil toplum temsilcilerinin, akademisyenlerin, hukukçuların, meslek örgütlerinin, medya çalışanlarının ve gazetecilerin bir araya geleceği konferansta, yeni akademik çalışmalara ve sahada mücadele yöntemlerine ortak bir tartışma zemini açılmasını hedefliyoruz.

İki gün sürecek olan konferansta birbirinden değerli akademisyen ve uzmanların konuşmalarının yanı sıra tanışma etkinliği ve HDV mutfak atölyesi gibi çeşitli çevrimiçi yan etkinlikler de olacak.

Konferans programına incelemek ve kaydolmak için: https://hrantdink.org/tr/asulis/faaliyetler/konferans 

Her iki gün eş zamanlı olarak Hrant Dink Vakfı’nın websitesi (www.hrantdink.org), YouTube, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanacak.

#YeniBirDilİçin #NefretSöylemineHayır

Konferansı canlı izlemek için;
Facebook: https://www.facebook.com/hrantdinkfoundation
Twitter:https://twitter.com/HrantDinkVakfi  
Instagram: https://www.instagram.com/hrantdinkfoundation/
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=3NKt_ZJ0pn8 

Haber Merkezi

Next Post

Trump Somali'den Çıkıyor

Sal Ara 8 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Dr Binoy Kampmark tarafından Bunlar daha önce yapılmış olabilecek şeylerdir. Trump yönetiminin son ve titreyen günlerinde, ABD askeri varlığına sahip ülkelerde faaliyetlere tanık olunuyor. Sayılar azaltılıyor. Güvenlik sorunları gerginleşiyor. İmparatorluk küçülüyor mu? Başkan Joe Biden’ı seçecek mi uyanmak ve eğilimi tersine çevirmek mi? Çevre yolu dış politika Blobunun ona tavsiyede […]
Translate »