Şermin Feroğlu son yolculuğuna uğurlanacak

Inter kültürel forum e.V ve Yediveren Kültür Sanat Grubu’ndan Ferhan Feroğlunun sevgili kardeşi ve Jale Feroğlunun sevgili görümcesi, yıllarca adı geçen kurumlarda insancıllığı sevgisi ve neşesi ile tanıyan herkesin gönlünde yeralmıştı.

Dirençle, yaşam sevinci ile bir defa yendi yaşamına kasteden illeti. Azminden, yaşamla güçlü bağlarından ve zaferinden ilham aldık hepimiz.

Ancak bir yenilen bir kez daha şansını deneyecek kadar arsızmış. Şermin Feroğlu bu defa başaramadı. Bir kez daha ”Ölüm adın kalleş olsun” diyoruz. Ama Şermin bize yaşam için nasıl mücadele etmek gerektiğini gösterdi. Umudu diri tutmanın ve vazgeçmemenin kararlılığı ve gülümseyişini sevenlerine bıraktı. Anılarıyla yaşayacak.

Şermin Feroğlu, 02.06.2020 Salı günü Saat 11.00 da Ailesi ve Dostlarınca Scharnhausen Friedhof ‘ta son yolculuğuna uğurlanacak. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

SimurgNews

Koordinator00

Next Post

Hrant Dink Vakfı Basın Duyurusu

Cts May 30 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 29 Mayıs 2020 Kamuoyunun Dikkatine 27-28 Mayıs 2020 tarihlerinde Hrant Dink Vakfı’na email yoluyla yazılı ölüm tehdidi ulaştığını kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz. Şişli Emniyeti ve İstanbul Valiliği’ne durumu yazılı olarak bildirdik. Hrant Dink’in 19 Ocak 2007’de resmi kurumların bilgisi dahilinde, herkesin gözü önünde öldürülmesinden önce […]
Translate »