Posta Birliği Lideri USPS ve Mail-In Oylamalarında Trump Saldırısını Uyardı, ‘Diktatörlüğe Doğru Tehlikeli Yol’

Jake Johnson / Yazar.

Diyerek şöyle devam etti: “Oy hakkına inanan herkes oylamayı posta yoluyla coşkuyla kucaklamalıdır. Onsuz, on milyonlarca seçmenin değerli oy haklarını güvenli bir şekilde kullanma fırsatı reddedilecektir.”tarafından

200.000 üyeli Amerikan Posta İşçileri Birliği lideri Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Başkan Donald Trump’ın postayla oy verme konusundaki kanıtsız saldırıları , Kasım seçimlerini erteleme tehdidi ve ABD Posta Hizmetini baltalamak için süregelen çabaların ulusa ” diktatörlüğe doğru tehlikeli bir yol “ve buna karşı çıkılmalıdır.

“Yaklaşan Kasım başkanlık seçimi Başkanı Donald Trump’ın yetiştirme erteleme haklı olarak ve hızlı bir şekilde her iki büyük partinin siyasi liderleri tarafından reddedilmiştir,” APWU Başkanı Mark Dimondstein bir söyledi açıklamada pazartesi. Diyerek şöyle devam etti: “200.000 APWU posta işçisi ve emekli adına, birçok siyasi iknadan gurur duyan kamu görevlileri adına, o koroya sesimizi eklemeye katılıyorum.”

“Posta işçileri her gün işe gittiklerinde, politikacılar ya da siyasi partiler için değil, bu seçim sezonunda ve gelecek yıllar boyunca hizmet etmekten gurur duyduğumuz, bu ülkenin her topluluğundaki insanlara bağlıyız.”
—Mark Dimondstein, Amerikan Posta İşçileri Sendikası

Dimondstein, “Bu salgın sırasında, oy kullanma hakkına inananların oylamayı posta yoluyla coşkulu bir şekilde kucaklaması gerekiyor. Onsuz, on milyonlarca seçmenin güvenli bir şekilde oy kullanma hakkını kullanma fırsatı reddedilecek.” Diye devam etti Dimondstein. “Posta işçileri her gün işe gittiklerinde, politikacılar ya da siyasi partiler için değil, bu seçim sezonunda ve gelecek yıllar boyunca hizmet etmekten gurur duyduğumuz, bu ülkenin her topluluğundaki insanlara bağlıyız.”

Dimonstein’ın açıklaması, posta işçileri, milletvekilleri ve oy hakları savunucuları arasında, Genel Müdür Louis DeJoy’un Pennsylvania, Michigan ve Wisconsin gibi önemli savaş alanı durumları da dahil olmak üzere ülke çapında önemli posta birikimlerine ve gecikmelere neden olan son politika değişiklikleri konusunda artan alarm nedeniyle ortaya çıktı. İş yükleri devam ederse, posta işçileri USPS’nin postayla oy pusulalarını zamanında teslim etmekte zorlanabileceği konusunda uyarıyorlar .

Washington Post’un geçtiğimiz hafta bildirdiği gibi , “çok sayıda posta çalışanı ve sendika liderine göre, yeni politikalar ülkenin dağınık bölgelerinde en azından iki günlük bir gecikmeyle sonuçlandı.

“Mektup taşıyıcıları elle daha fazla posta sıralama, teslim süresi ekleyerek,” dedi  Post . Diyerek şöyle devam etti: “Teslimata hazır posta kutuları, zamanlama ve rota değişiklikleri nedeniyle postanelerde oturuyor. Ve fazla mesai yapma yeteneği olmadan işçiler, logjamın görünürde sonu gelmeden kötüleştiğini söylüyor.”

Pazartesi günü, House Gözetim Komitesi Başkanı Carolyn Maloney, DeJoy’dan 17 Eylül’de yapılması planlanan duruşmada politika değişikliklerini ifade etmesini istedi – Kasım seçimlerinden iki ay önce.

Bir In mülakat ile New York Times , geçen hafta, Rep Gerry Connolly (D-Va.) -. Ev Gözetimi üyesi Komitesi-sözü “biz Trump’ın bariz muhalefet yürütüyor Posta Servisi yeni yönetim endişe edilir posta yoluyla oylama. “

“Bunun spekülasyon olduğunu düşünmüyorum,” diye ekledi Connolly. “Bence buna kendi gözlerimizin önünde tanık oluyoruz.”

Kaynak:commondreams.org

Koordinator00

Next Post

Lenin: Friedrich Engels

Çar Ağu 5 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Nasıl bir zekâ meşalesi söndü! Nasıl bir yürek durdu!  5 Ağustos 1895’te Friedrich Engels, Londra’da öldü. Dostu (1883’te ölen) Karl Marks’tan sonra, Engels, bütün uygar dünyanın modern proletaryasının en yetkin bilim adamı ve öğretmeniydi. Kaderin Karl Marks ve Friedrich Engels’i biraraya getirdiği andan bu […]
Translate »