Ludwigsburg’da silahlı çatışma / Güncelleme

Bugün Ludwigsburg’da 15.15 te kaynağı belirsiz silah sesleri duyuldu . Ve hemen akabinde çatışmanın olduğu bölgeye yoğun polis gücü yığıldı.

Yerel kaynaklara göre silah sesleri ve koşuşturmaların ardından hızla çatışma bölgesine polisin güvenlik çemberi aldığı ve olay bölgesine giriş çıkışların engellendiği bilgisi aktarıldı. Polisin açtığı ateş ve en az bir kişiyi yaraladığı bildirildi.

Polis kaynağına göre bir cezai işlem için 2 kişiye tutuklama yapma istemi ile gerçekleştirilen operasyon esnasında bir tutuklama gerçekleşirken diğerinin bir polis memuruna araçla çarparak kaçtığı ve bunun üzerine ateş açıldığı ancak kimseye bir şey olmadığı vurgusu yapıldı.

Biz Simurg News olarak olay bölgesine ulaştığımızda henüz Polis ten kaçan kişinin karadan ve helikopterle arandığı ancak yeni bir tutuklama gerçekleştiği yönünde bir açıklama yapılmadı. Polisin yarattığı güvenlik bölgesi yaklaşık 17.30 gibi kaldırıldı.

Koordinator00

Next Post

Nükleer çağın başlangıcından bu yana 75 yıl, nükleer silahların kaldırılması eşiğinde (?)*

Per Ağu 6 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Carlos Umaña 75 yıl önce dünya sonsuza dek değişti. 6 Ağustos 1945’te Japonya’nın Hiroşima şehri üzerinde bir atom bombası patlatıldı ve daha sonra 9 Ağustos’ta Nagasaki üzerinde başka bir bomba patlatıldı. Patlamadan sonra yaklaşık 210.000 kişi ve sonraki yıllarda bombanın etkilerinden 200.000 kişi öldü . Diğer birçok şehir müttefik […]
Translate »