Komünar Radyo-TV’de İbrahim Karaca ve Kadir Demir konuk ediliyor

Komünar Bellek Tele-Konferanslar’dan tanıdığımız ve yayın çözüm özetlerine yer verdiğimiz Komünar Bellek, şimdi Komünar Radyo TV ile tarihten günümüze ışık tutma çabalarına bir yeni çalışmayı eklemiş bulunuyor.

Bu akşam Komünar Radyo-TV de Renkler ve Diller proğramının3.sü gerçekleştirilecek olan aşkın şairi Fetih Doğan Koç un moderatörlüğünde gerçekleşen proğramda, Komünar Radyo-TV, bu akşam Avrupa saati ile 18.00 de 2 konuk ağırlayacak.

Renkler ve Dillerin moderatörü Şair Fetih Doğan Koç der ki;

”Devrimci sanatın iki önemli ismi, Komünar TV ‘de RENKLER VE DİLLER programında hayata ve sanata dair sohbetle türkü ve şiirlerle siyasete vurgu yapacağız. Bizi takip edin”

Haber Merkezi

Next Post

Stuttgart’ta kayıplar eylemi yapıldı

Cum May 29 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Necati Abay Almanya’nın Stuttgart kentinde, Schlossplatz meydanında “17-31 Mayıs Uluslararası Gözaltında Kayıplara Karşı Mücadele Haftası” dolayısıyla düzenlenen eylemde kayıpların akıbetinin açıklanması ve sorumluların yargılanması istenildi.Gözaltında Kayıplara Karşı Uluslararası Komite’nin (ICAD) çağrısıyla Cumartesi Anneleri Stuttgart’ın düzenlenlediği eyleme, Yeni Kadın, ADKH, Die Linke- Kreisverband Stuttgart, SKB, […]
Translate »