KAMUOYUNA ZORUNLU AÇIKLAMA

Komünar Radyo-Tv yayınına yapılan saldırıyı kınıyoruz. Düşünce özgürlüğü düşünceyi engelsiz ifade etmekten geçer. Susturarak gerçeklerin kitlelere ulaşması tercihi zavallıca ve faşizmin tercihidir. Son derece kıt olanaklarla yayın yapan tüm alternatif devrimci demokratik medya kuruluşları bu saldırılarla yüzyüzedir. Buna karşın halkların sesi olmaya gerçekleri halklara ulaştırmaya ve haberalma hakkını mevzi olarak savunmaya devam edecegiz. Bu kavrayışla Komünar Radyo-Tv’nin yanındayız.

Simurg News

***

Bugün TR saati ile 19:00 da, Avrupa saati ile 18:00 Sanatçi Kadir Demir ve şair ve yazar İbrahim Karaca ile yapacağımız program zorunlu olarak ertelenmiştir.

Komünar Tv internet sitemiz bilinmeyen kesimler tarafından hacklenmiştir.

Kömünar Radyo Tv internet üzerinden yayım yaptığımız günden beri ezber bozan bir yayın ilkesi ortaya koyduk. Bu, ezber bozan yayım ilkesi gerici sistem tarafından elbette tehlikeliydi. Bu ve benzeri alternatif tv kanalları ve sosyal medya üzerinden yayım yapan tüm medya akımı çokça gerici sistem tarafından saldırıya uğramıştır ve uğramaya devam etmektedir.

Komünar Radyo- Tv olarak bugüne kadar yaptığımız kaliteli ve gerçekçi programlar sisteme karşı muhalif duruş sergileyen geniş bir kitle tarafından izlenirken, tüm devrimci ve demokrat kurumlar tarafından da sahiplenilmektedir. Komünar Radyo-Tv bu duruşuyla belliki gerici sistemi rahatsız etmiştir. Etmeyede devam edecektir.

Komünar Radyo-Tv özellikle Mayıs ayında yaptığı İbarahim Kaypakkaya proğramlarından dolayı ciddi saldırılara maruz kaldı. En son 24 Mayıs Pazar günü İbrahim Kaypakkaya’nın dava yoldaşı Davut Kurun ile yaptığı proğram sonrası saldırıların hedefi haline gelmiştir.

Komünar Radyo-Tv bugün RENKLER VE DİLLER adlı programına az bir süre kala tekrardan kanalımız hacklanarak proğram yapmamız engellenmiştir.

Değerli sanatçılarımız Kadir Demir ve İbrahim Karaca ile yapacağımız bugünkü proğram zorunlu olarak ertelenmiştir ve önümüzdeki günlerde proğramda hiç bir değişiklik yapmadan gerçekleştireceğimizi kamuoyuna deklare ediyoruz.

Bizden kaynaklanmayan bu sorundan dolayı başta sanatçılarımız İbrahim Karaca ve Kadir Demir olmakla birlikte siz tüm izleyicilerimizden Komünar Radyo-Tv olarak özür diliyoruz.

Bu ve benzeri gerici saldırılar yayın yapmamız önünde engel olamayacaklar. Biz doğruları yayımlamaya devam edeceğiz.

KOMÜNAR RADYO – TV
28 mayıs 2020

Haber Merkezi

Next Post

Ormanlar nereye gidiyor -Cihan Erdönmez

Cum May 29 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Dünya genelinde orman alanları azalmaya devam ediyor. En fazla orman kaybı ise insanların yoğun olarak yaşadığı ılıman ve subtropikal bölgelerde. Ormanlar zaten çok değerliydi. Biyolojik çeşitliliği, toprağı, suyu korumak gibi ekolojik işlevleri; odun ve odun dışı orman ürünleri ile sunduğu ekonomik işlevleri; özellikle kırsal toplumlara […]
Translate »