İzmir depreminde can kaybı 115’e yükseldi

AFAD, bugün (8 Kasım) saat 20.00’da yaptığı duyuru ile birlikte İzmir depreminde yaşanan can kaybının 115’e yükseldiğini bildirdi

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), bugün (8 Kasım) saat 20.00’da yaptığı duyuru ile birlikte İzmir depreminde yaşanan can kaybının 115’e yükseldiğini bildirdi.

6,9 büyüklüğündeki depremin ardından büyüklüğü 4’ün üzerinde 46 artçı olmak üzere, toplam 2 bin 846 artçı sarsıntı yaşandı.  Yaralanan bin 34 yurttaşın bin 11’i  taburcu edilmiş olup 23 yurttaşın tedavisi devam ediyor.

AFAD’ın duyurusuna göre, İzmir’de yürütülen arama ve kurtarma çalışmaları tamamlanmış, enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor.

Sendika.Org

Haber Merkezi

Next Post

UPTOWN JAZZ TENTET YENİ SÜRÜM SONRA NE VAR?

Paz Kas 8 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Brandon Lee,Willie Applewhite ve James Burton IIITen-Piece Powerhouse! Uptown Jazz Tentet, trompetçi Brandon Lee ve tromboncular Willie Applewhite ve James Burton lll tarafından ortaklaşa yönetilen on parçalık bir topluluktur. Diğer yedi üye, bugün caz sahnesinin en itibarlı yardımcıları.  Grup, farklı sesini sadece üyelerinin müzikal yeteneklerine […]
Translate »