İki AVM, bir fabrika, iki bina ve iki araç yakıldı

Ateşin Çocukları İnisiyatifi tarafından yapılan açıklamaya göre, Balıkesir, Tokat, İstanbul, Denizli, Gebze, Bursa, Isparta ve İzmir’de çok sayıda mekan ve araç yakıldı.

Açıklamaya göre 23 Eylül’de Balıkesir’de bir kamyon, 25 Eylül’de Tokat’ta büyük bir AVM, bir gün sonra 26 Eylül’de bu kez İstanbul Beylikdüzü’nde büyük bir AVM ateş everildi. Her iki AVM’de milyonlarca lira zarar oluştuğu bilgisi verildi.

26 Eylül’de ayrıca Denizli Acıpayam’da bir araç, 27 Eylül’de Gebze’de bir palet fabrikası ve aynı gün Bursa’da bir binanın yakıldığı belirtildi.

Ateşin Çocukları İnisiyatifi, 27 Eylül’de Isparta’da bir kamyon ile İzmir Narlıdere’de bir merkezin ateşe verildiğini bildirdi.

Kaynak:ANF

Haber Merkezi

Next Post

Osman Kavala Davasında AYM Sınavı

Sal Eyl 29 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Anayasa Mahkemesi bugün Osman Kavala’nın “tutukluluğunun hukuki olmadığına dair” başvurusunu karara bağlayacak. Türkiye’de Anayasa Mahkemesi (AYM) Gezi Davası’ndan beraat eden, ancak cezaevinden salıverilmeden “casusluk” gerekçesiyle yeniden gözaltına alınan iş insanı Osman Kavala’nın tutukluluğunun hukuki olmadığına ilişkin yaptığı bireysel başvuruyu karara bağlayacak. AYM daha önce […]
Translate »