Dersim Belediye Başkanı Maçoğlundan Strasburg Belediye Başkanı Jeanne Barseghiana kutlama mesaji

İlyas Yer
Yazar

Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu’ndan Strasburg Belediye Başkanı Jeanne Barseghiana kutlama mesaji.

Tunceli (Dersim ) belediyesi başkanı Fatih Mehmet maçoğlu Strasbourg belediye

Başkanı Jeanne Barseghiana kutlama mesajı gönderdi. 29 Haziran 2020 tarihinde Fransa’da gerçekleştirilen yerel seçimlerde Strasburg Belediye Başkanlığını Yeşiller partisi EELV adayı Jeanne Barseghian kazandı.

Yeşiller Partisi adayının kazanması üzerine Tunceli Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu bir kutlama mesajı ileterek iyi niyet temennilerinde bulundu. Fatih Mehmet Maçoğlu tebrik mesajında özetle; ” 28 Haziran 2020 pazar günü Avrupa başkenti Strasburg’da Belediye Başkanı olarak seçilmeniz vesilesi ile sizleri kutluyor, Üstün başarılar diliyorum. Ekoloji, demokrasi ve sosyal eşitlik üzerine odaklanan siyasi gündeminiz günümüz dünyasının temel sorunlarıdır. Önceliklerinizi tamamen paylaşıyorum . Tunceli’de bizde halkımız için sağlıklı gıdaya erişim, çevreye saygı ve herkes için onurlu bir yaşam hakkı için çalışıyor, Bu projelerin çoğalarak her yerde yaygınlaşmasını diliyorum. 2018’de Strasburg’da yapılan ekolojistlerin yaz günlerine davet edilerek şehrinizi görme şansına nail oldum. Ben de sizi Tunceli’ye davet ederek ilerde nasıl ve ne gibi ortak projeler geliştirebiliriz noktasında görüş alışverişinde bulunmayı çok arzu ederim.” dedi. Fatih Mehmet Maçoğlu bu tebrik mesajında, hem geleceğe dair “nasıl ve ne gibi ortak projeler geliştirebiliriz” temennisinde bulunarak Strasburg Belediyesi Başkanı Jeanne Barseghiani Tunceliye davet etti.

Fatih Mehmet Maçoğlu bu mesajinda “birlikte “çalısabileceklerini önemle belirti.

Ilyas Yer

Next Post

Felsefeye Girişte Felsefe Tarihinin Önemi / Mehmet Akkaya

Sal Tem 21 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Geçen haftaki Felsefenin Gözü programına felsefeye nereden başlamalıyız, nasıl bir yöntem izlenmeli, hangi kitaplarla başlangıç yapmak uygun olur türünden sorularla başlandı. ana akım felsefe ile kendi önerilerimiz üzerinden bir program çekildi. bilhassa felsefeye yeni başlayanlar için kitap önerileri yapılırken seçici davranıldı ve okuyucuyu kitap […]
Translate »