Cineman’da canlı yayın sohbetleri 1/Konuk ‘Benden Hikayesi’ yönetmeni Onur Barış

Görsel eserlerin yaşamımızda önemli bir yeri var. Dünden bugüne dağarcığımızı ve bilincimizi biçimlendiren sinema ve diziler ağırlıkla olmak üzere Belgesellerinde dahil olduğu görsel eserlerdir. Bu konuda Gazetemize de mutfağında ve yazılarıyla, röportajlarıyla emeği geçen Sinema alanında Eğitimci, Yönetmen , Senaryo yazarı ve Danışmanı Levent Kaçar, Korona günlerinde @cineman_official instagram üzerinden CINEMAN hesabında sinema üzerine film tanıtımı, eleştirileri, söyleşilerle evlerimize konuk olacak ve yaşamımıza bir pencere daha açacak.

Ünlü edebiyatçı Sait Faik Abasıyanık’ı konu alan biyoğrafik belgesel’in yönetmeni ve eski öğrencisi Onur Barış’la 8 Nisan Çarşamba (TR)Saat 20.00’de (AV) Saat 19.00 canlı söyleşi gerçekleştirecek.

Levent Kaçar’ın da senaryo danışmanı olarak tuzunun bulunduğu ‘Benden Hikayesi’ 2018’de yapıldı. Türkiye ve Yurtdışında gösterime girdi.

Haber Merkezi

Next Post

“KİLİT ADIM”: PANİK VE PANDEMİ SONRASI GELECEK?

Pts Nis 6 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Yeni virüs fırtınasının merkezi olan Çin’de gerçekleşen şeylerin tam bir resmini elde etmek imkânsız olsa da, ana medya hesapları ve ( nüfustaki gerçek panik tarafından beslenen bir süreç var, gerçek tehlikelerin ne olduğu belli değil, bunun pandemi sonrası gelecek için endişe verici etkileri vardır. […]
Translate »