CINEMAN/Canlı yayın sohbetleri 2

SimurgNews Yazı Kurulu Üyesi Levent Kaçar, Live CINEMAN hesabı ile Instagramda Canlı yayın söyleşilerine devam ediyor. Sinema üzerine söyleşilerle; hergün yaşamımıza evimizde veya sinema salonlarında konuk olan, beğenimize ve dağarcığımıza sunulan filmler ve yaşamda varolan hemen her konuya can veren senaryo ve filmlerin perde önü ve arkası kahramanları ile buluşturuyor bizleri.

Bu defa da afişte verileri sunulu, “Şellale” filminin yönetmeni Prof.Dr Semir Aslanyürek’ le düşler dünyasına uzanan bir gezintiye çıkaracaklar bizleri. Hep birlikte kulak verip izleyelimmi ne dersiniz?

Şimdiden Levent ve Semir Hocalara bu güzel söyleşi ve düşlerimizden geleceğe uzanan matrixe katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Sinema tadında bir sohbet olsun.

Koordinator00

One thought on “CINEMAN/Canlı yayın sohbetleri 2

  1. Çok teşekkürler Simurg-News,, iyi ki varsınız, iyi ki sesimiz ve itirazımız var…

Comments are closed.

Next Post

Anılarını yadigâr bıraktın Usta – Hilmi Toy

Çar Nis 15 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Bir yıl oldu, bir koca yıl sınıf yoldaşlığına yoldaş omuzlarda taşınmasına, ayrılığına dostun, vedasına Usta’nın. Bu satırları yazarken zorlandığım an kadar zor geliyor usulca gidişini kabullenmek. Anılarını yadigâr bıraktın bize, sana anılarını armağan edeceğim / edeceğiz bu sene. Unutmadım ne senin sözünü ne de […]
Translate »