5 Ciltlik Piro serisi, nihayetinde çıktı – Remzi Aydın

Sevgili Okurlara, dostlara, bekleyenlere…5 Ciltlik Piro serisi, nihayetinde çıktı.

11 yıl önce yazmaya başladığım bir eserdi. 5 Ciltlik roman, (Edebi eser) sanırım son yüzyıl içinde hiç yazılmadı. Bu anlamıyla da benim için özel. Gecikmeler için tüm okurlarımdan özür dilerim, elimde olmayan nedenlerle baskısı uzadı.

Türkiye’den imzalı kitap isteyen arkadaşlar, bana mesaj ile ulaşabilirler. Satış fiyatı 195 Lira, okurlarıma özür mahiyetinde 150 liraya imzalayıp yollayacağım. Yurt dışından isteyen arkadaşlar, bu hafta kargoya verilecek kitaplar.

Yurt dışında da bazı kitap sitelerinde satılacaktır. Ama fiyatlar oldukça yüksek… O nedenle, yurt dışından kitap isteyen arkadaşlar, iki hafta sonra imzalı gönderebilirim… İki hafta daha sabır, lütfen…1-Hiçliğin Nefesi, 2-Hiçlikteki notanın sırrı, 3-Hakikate yolculuk, 4-Kainat insandan doğar, 5-Noktada gizlenen külliyat… serisi…İlk dört cilt, insanda gizli olan 4 ana sır dediğimiz, toprak, su, hava, ateş halinden bahsediyor. Bu dört evreyi, kırk basamakta aşan yolcu, hakikate doğru yol almaya başlıyor. Hakikat aklıyla bütünleşen bu insan, ışık insanı olarak dünyaya geri dönüyor. (devriye) Rızalık şehrini oluşturmaya çalışan, kamillerden birine dönüşüyor… Bu kitaplar, insanın derinlerine yaptığı yolculukla aynı zamanda gök cisimlerine yaklaştığını hissettiriyor, insanın kendini keşfiyle bilginin kendisine dönebileceğini anlatıyor.

Okuyan edebiyatcılardan büyük beğeni aldı, sizin de zevkle okuyacağınızı umuyorum…Üstadın dediği gibi, insan kendini bilmezse evrende noktadır, kendini bulamaz. Kendini bilirse evren onun için noktadır, istediği cümlenin sonuna yerleştirir.

Koordinator00

Next Post

Katledilen Kadınlar İsyanımızdır; Bir Kişi Daha Eksilmeyeceğiz!

Per Ara 3 , 2020
Print 🖨 PDF 📄 eBook 📱 Emperyalist Kapitalist sistem, krizleri peşpeşe yaşar ve çözümsüzlükleri içinde çürürken tüm toplumsal ilişkileride beraberinde hızla çürütmektedir. Kriz ve sosyal çürümeden bir devrimle çıkmadıkça yabancılaşma, barbarlık ve vahşi sömürü, en savunmasız ve örgütsüz kesimler olan çocuklar ve kadınları hedef almaktadır. binlerce yılın bahşettiği avantaj ve […]
Translate »